Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 wrzesnia 2018r.


Żegnajcie wakacje , witaj szkoło!

Wakacje już dobiegły końca, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wrócili do murów naszej  kochanej szkoły. Trzeciego września, po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie,  wszyscy spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019 r. Pani Dyrektor Bożena Golachowska  bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Ze szczególną życzliwością  zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Następnie uczniowie kl. 3a zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem p. Iwony Rachwał.


 

Joomla templates by a4joomla