Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 na Jasnej Górze

7 września 2018r.


     7 września nasz Poczet Sztandarowy w składzie: Bartosz Urbaniak, Mateusz Grzybowski, Daria Krakowska, Martyna Kowalczyk oraz Marta Pęczek pod opieką pani Edyty Krześ brał udział w uroczystej Inauguracji Roku Szkolnego 2018/2019 na Jasnej Górze. W uroczystości uczestniczyła również Dyrektor Szkoły Pani Bożena Golachowska oraz  delegacje z Kuratorium Oświaty ze Śląskim Kuratorem Oświaty na czele Panią Urszulą Bauer. W uroczystej mszy brało udział 70 Pocztów Sztandarowych z całego miasta.


 

Joomla templates by a4joomla