Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Plecak dla Żaka”

22 września 2018r.


     W dniu 22 września 2018 r. uczniowie Szkolnego Koła PCK kwestowali w markecie TESCO przy ul. Aleja Pokoju 9. Podczas kwestowania pomagali w pakowaniu zakupów, a także każdy kto zrobił zakupy miał okazję wrzucić do puszki PCK dowolną kwotę. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną dla dzieci z rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji losowej. Wtedy pomoc od Polskiego Czerwonego Krzyża jest jedyną, którą uzyskują. Dziękujemy uczestnikom za udział w kwestowaniu: Nicole Skorupska, Zoja Kuśmierska, Kuba Boras, Krystian Głowacki, Natalia Mrowiec, Milena Wesołowska.


 

Joomla templates by a4joomla