Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Recepta na ciszę

październik 2018r.


     W październiku  z inicjatywy świetlicy szkolnej odbyła się szkolna kampania – „Recepta na ciszę”.  Uczniowie klasy  4c  przekonywali swoich kolegów o szkodliwości hałasu.

Celem akcji było:

  • uświadomienie uczniom negatywnego wpływu hałasu na zdrowie człowieka,
  • wskazanie sposobów zapobiegania jego skutkom.

Zwykle nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale hałas jest naszym wiernym mimowolnym kompanem. Hałas na przerwie w przeciętnej polskiej szkole osiąga natężenie ponad 100 decybeli, przy  czym od 90 decybeli następuje osłabienie i trwały ubytek słuchu.


 

Joomla templates by a4joomla