Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sejmik uczniowski

30 października 2018r.


     W dniu 30 października w naszej szkole odbył się I Sejmik Uczniowski  w roku szkolnym 2018/2019. W związku z nadchodzącym jubileuszem stu lat odzyskania niepodległości przez Polskę -Sejmik odbywał się pod hasłem "Co to jest patriotyzm? Wartości, jakie wyznaje młode pokolenie ?"
Uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej  i III klasy gimnazjum debatowali  nad znaczeniem słowa patriotyzm. Prezentowali plakaty i wnioski, które wypracowali na lekcjach wychowawczych.Uczniowie wyjaśniali znaczenie patriotyzmu dla niepodległości ojczyzny, porównywali współczesnego patriotę i tego sprzed 100 lat. Wyjaśniali jakie wartości są dla nich obecnie ważne. Na koniec wspólnymi siłami stworzyli krzyżówkę z hasłami patriotycznymi. 

Joomla templates by a4joomla