Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

79 rocznica powstania Szarych Szeregów

27 września 2018r.


     27 września 2018 roku członkowie pocztu sztandarowego naszej szkoły uczestniczyli na Placu Pamięci Narodowej w apelu pamięci z okazji Dnia Polskiego Państwa Podziemnego oraz 79 rocznicy powstania Szarych Szeregów.

Zwartą kolumną przeszliśmy z Placu Biegańskiego na Plac Pamięci Narodowej. Tam wysłuchaliśmy przemówień zaproszonych gości. Następnie odbył się Apel Poległych, po którym złożono kwiaty pod pomnikiem Poległym w Obronie Ojczyzny.


 

Pamiętajmy o naszej wspólnej historii i osobach, które ją tworzyły.

Joomla templates by a4joomla