Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akcja "Święty Mikołaj na Kresy"

listopad 2018r.


        Szkolne Koło PCK wraz z Samorządem Uczniowskim oraz Szkolnym Kołem Wolontariatu z dużym zaangażowaniem wychowawców klas, uczniów i rodziców zorganizowało akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Kresach. Podczas akcji zbieraliśmy gry planszowe, słodycze, maskotki, przybory szkolne oraz wiele artykułów spożywczych. Do prezentów dołączone zostały kartki świąteczne z życzeniami od uczniów naszej szkoły. Wszystkie dary zostały przekazane do kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny. Koordynator akcji ks. proboszcz Ryszard Umański przekazał paczki świąteczne Polakom mieszkającym na Kresach Wschodnich.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za pomoc i zaangażowanie w akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Kresach.

 


 

Joomla templates by a4joomla