Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II edycja inicjatywy lokalnej „Chroń swoją prywatność”

21 listopada 2018r.


     21 listopada sześciu uczniów klas VIII naszej szkoły: Zuzanna Klecha, Karolina Michalik, Dominika Pędzioch, Jakub Wawrzyniak, Mateusz Ludwikowski i Kacper Korbela wzięli udział w konferencji na terenie Urzędu Miasta w związku z realizacją II edycji Inicjatywy lokalnej „Chroń swoją prywatnośc”. Spotkanie odbyło się pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy, Urzędu Miasta, Fundacji „Niech Się… dzieje”, Zespołu Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie, I L.O. im. J. Słowackiego w Częstochowie, Caritas oraz Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Podczas spotkania wzięło udział 20 częstochowskich szkół wraz z uczniami i opiekunami. Wykładu udzielały prelegentki z fundacji EduKABE w Łodzi pani Barbara Michalska oraz pani Karolina Szczepanik. W trakcie szkolenia zorganizowano dla uczniów interaktywny konkurs dla wszystkich uczestników spotkania.. Nasi uczniowie ukazali się wyjątkową znajomością zasad bezpiecznego poruszania się po Internecie, gdyż w tym konkursie zdobyli zaszczytne miejsca: Karolina Michalik – II miejsce, Zuzanna Klecha – III miejsce, za które uczennice otrzymały nagrody rzeczowe. Dodatkowe nagrody rzeczowe za aktywne uczestnictwo w szkoleniu w drodze losowania otrzymali: Zuzanna Klecha i Kacper Korbela. Trzeba przyznać, że nasi uczniowie mięli w tym dniu wyjątkowe szczęście!


 

Joomla templates by a4joomla