Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs literacki

16 listopada 2018r.


     W dniu 16 listopada 2018r. odbyło się rozdanie nagród  w Międzypowiatowym Konkursie Literackim 100 lat Niepodległości. Uroczystość miała miejsce w Szkole Podstawowej w Mstowie. Organizatorem konkursu była Poseł na Sejm RP, p. Lidia Burzyńska. Patronat honorowy objęła Poseł do Parlamentu Europejskiego, p. Jadwiga Wiśniewska.

Uczeń naszej szkoły, Wiktor Chwat z klasy Va został laureatem konkursu i otrzymał wyróżnienie za pracę pt. Jak wyglądała droga Polski do niepodległości? Wywiad z dziadkiem.

Praca powstała pod kierunkiem p. Michała Jarząbka. Gratulujemy sukcesu!


 

Joomla templates by a4joomla