Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Europejski rok dziedzictwa kulturowego.

29 listopada 2018r.


     W dniu 29 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w telekonferencji zorganizowanej w ramach realizacji programu Erasmus + „ Energy for life”. Spotkanie dotyczyło obchodów  „ Europejskiego roku dziedzictwa kulturowego”. Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne dotyczące tradycji, budynków historycznych oraz potraw regionalnych.

W telekonferencji brali udział uczniowie klasy 1b, 2a oraz Maja Mazur, Oliwia Tomalska, Kacper Bator ,Tymoteusz  Lewandowski, którzy opowiadali o naszych tradycjach.


 

Joomla templates by a4joomla