Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świąteczne Życzenia

grudzień 2018r.


     Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował kiermasz świątecznych niespodzianek dla wszystkich. Nie było by to możliwe gdyby nie pomoc naszych Rodziców i ich pociech, które jak co roku spisały się na medal. Wspaniałe wypieki, pierniki, domki lukrowane , ciasteczka, słodkości i masa świątecznych dekoracji sprawiły , że nasz kiermasz cieszył się ogromnym powodzeniem. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania naszym Rodzicom, uczniom i wszystkim, którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia.


 

Joomla templates by a4joomla