Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces wokalny Emiliana

5, 6 listopada 2018r.


     5 listopada 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie w ramach obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości odbył się Powiatowy Konkurs  „ A to Polska właśnie”…

Konkurs przeprowadzany został w dwóch kategoriach wiekowych:

- klasy I – III szkoły podstawowej

- klasy IV – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum.

         W kategorii poezji śpiewanej z utworem „W listopadzie” uczeń naszej szkoły Emilian Kurpiński z klasy 5a zajął 3 miejsce.

W dniach 5 i 6 listopada 2018 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbyły się przesłuchania  XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej. Do konkursu przystąpiło ponad stu wykonawców z całego województwa śląskiego. Wśród nich piosenkę patriotyczną zaprezentował także Emilian. Do obu konkursów ucznia przygotowała mgr Lidia Jeziorowska.


 

Joomla templates by a4joomla