Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień bez wulgaryzmów

18 grudnia 2018r.


     W dniu 18 grudnia 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień bez wulgaryzmów.W związku z tym na lekcjach uczniowie mieli ze sobą karteczki ze słowami grzecznościowymi, na lekcjach wychowania fizycznego wykonywali piramidy życzliwości. Na długich przerwach na sali gimnastycznej prowadzony był trening zastępowania agresji prowadzony przez panią pedagog Edytę Krześ. Samorząd Uczniowski prowadził ciekawe gry i zabawy ruchowe dla dzieciaków z klas I-III.Wszyscy mogli się zintegrować i wspólnie spędzić  miło ten przedświąteczny czas.


 

Joomla templates by a4joomla