Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie wigilijne

21 grudnia 2018r.


     Czas biegnie nieubłaganie. Dopiero zaczynaliśmy rok szkolny, a już kończy się grudzień i nadchodzą święta. To wyjątkowy czas, kiedy zatrzymujemy się na chwilę, by w gronie bliskich cieszyć się Bożym Narodzeniem. Nie inaczej jest w naszej społeczności szkolnej. W tym roku takie spotkanie odbyło się dla wszystkich klas na sali gimnastycznej 21 grudnia czyli w ostatnim dniu nauki przed świętami. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas wspólnie śpiewane kolędy oraz wiersze o tematyce wigilijnej pięknie recytowane przez uczennice należące do scholki prowadzonej przez p. Katarzynę Górniak. Każdy mógł włączyć się w śpiew, o co zadbała p. Maria Witusińska, czuwająca nad wyświetlaniem tekstów kolęd. Pani Dyrektor wszystkim złożyła życzenia oraz pożegnała w imieniu całej społeczności szkoły panią Irenę Tkaczyk, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Na koniec wszyscy podzielili się opłatkiem.

Coś się kończy, coś się zaczyna. Życzymy pani Irence zdrowia, zapewniając o naszej pamięci i dziękując za te wszystkie lata pracy. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszych murów.


 

Joomla templates by a4joomla