Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień promocji projektu Erasmus+ „Energia do życia”

5 marca 2018r.


     W dniu 5 marca 2019 roku naszą szkołę odwiedzili zaproszeni z sąsiednich szkół uczniowie z klas III - VI wraz z opiekunami. Gościliśmy reprezentację Szkół Podstawowych Nr 2, 8, 12, 13, 20, 21, 38 i 39. Uczniowie zostali powitani przez p. dyr B. Golachowską i zaproszeni do wspólnej zabawy wokół 4 żywiołów i robotyki. Nauczyciele p. Jolanta Lichota – Aboud,      p. Magdalena Dębska – Kołodziejczyk, p. Dorota Odyjas – Pielat, p. Olga Gołąb oraz p. J. Rudolf przygotowali warsztaty dotyczące powietrza, ognia, ziemi, wody i programowania. Uczniowie poznawali techniki i metody wykorzystywane podczas pracy nad projektem, dzięki czemu wzbogacili swoją wiedzę z zakresu chemii, biologii, fizyki, informatyki i przyrody.  Otrzymali oni także drobne upominki i gadżety promujące projekt „Energia do życia”. Przeprowadzona na koniec zajęć ewaluacja pokazała, że wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i będą odwiedzać stronę internetową projektu, by wyszukać więcej pomysłów.

link do reportażu TV Orion http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=26973


 

Joomla templates by a4joomla