Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rodzic z pasją

30 stycznia 2019r.


W dniu 30 stycznia b.r. uczniowie z klasy 1b z wychowawcą Agnieszką Kulińską i Panią Agatą Jałowiecką Franią uczestniczyli w warsztatach Majsterkowo w częstochowskiej Castoramie. Zajęcia odbyły się dzięki uprzejmości rodzica jednego z uczniów: Pani Beacie Wypart. Uczniowie pod fachowym okiem Pani Kasi z zapałem i wielkim zaangażowaniem montowali drewniane stojaki na kubki. Pomimo wcale niełatwego zadania poradzili sobie znakomicie i każdy z dumą zabrał do domu własnoręcznie wykonany stojak. Sklep Castorama Częstochowa ofiarował każdemu uczestnikowi dyplom oraz drobne upominki. Bardzo udane zajęcia! Dziękujemy!


 

Joomla templates by a4joomla