Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Wolontariatu

20 marca 2019r.


     W przeddzień wiosny 20.03.19 kilka osób ze Szkolnego Koła Wolontariatu zmierzyło się ze swoją wiedzą na temat historii Wolontariatu i jego rozwoju w Polsce, podczas dni otwartych w Zespole Szkół im. Wisławy Szymborskiej w Częstochowie. Jest to szkoła o charakterze wojskowym. Chociaż w konkursie nie zajęliśmy żadnego z pierwszych miejsc,to wszyscy otrzymali podziękowania za udział i zdobyli nowe doświadczenia. Po konkursie nasi uczniowie, którzy kończą już 8 klasę, dołączyli do prezentacji różnorodnych zajęć w tej szkole. Najbardziej spodobał się im pokaz musztry, strzelnica i  ogólnie program zajęć w tej placówce. 


 

Joomla templates by a4joomla