Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Regionalny Konkurs Plastyczny

kwiecień 2019r.


Uczennica klasy III a Emilia Błaszczyk pod kierunkiem nauczyciela p. Renaty Kuśmierskiej przygotowała pracę plastyczną na I Regionalny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej pt. "Co zagraża naszej Ziemi?". Emilia zajęła I miejsce reprezentując szkołę w konkursie. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się dn. 29.04.2019 r. pod honorowym patronatem Kuratorium Oświaty, Radia Panorama, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Bardzo dziękujemy Emilii za wykonanie pracy plastycznej. 

Gratulujemy sukcesu!


 

Joomla templates by a4joomla