Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Memory Master”

9 maja 2019r.


9 maja 2019r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs języka angielskiego skierowany do uczniów klas młodszych. Troje reprezentantów z klas Ia, Ib, IIa, IIb i IIIa podjęło wyzwanie by rozwiązać zadania z czterech tematycznych kart pracy. Zmagali się oni z ćwiczeniami z takich kategorii jak części ciała, ubrania, zwierzęta i produkty spożywcze. W wyniku zawziętej rywalizacji wyłonili się zwycięzcy.

I miejsce – klasa IIb – Weronika Cymer, Beniamin Dyndał i Michał Ujma

II miejsce – klasa IIIa – Oliwier Kott, Patryk Salamon i Kacper Wodziczka

III miejsce – klasa IIa – Natalia Koperkiewicz, Monika Kręciwilk i Oliwia Mazur

Klasy pierwsze zajęły ex aequo czwarte miejsce. Przedstawiciele klas drugich i trzeciej otrzymują dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe zaś zespoły klasowe, które reprezentowali dodatkowe punkty w konkursie „Superklasa”.   


 

Joomla templates by a4joomla