Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Udział Pocztu Sztandarowego w uroczystości miejskiej.

8 maja 2019r.


Z uwagi na obchody  74. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej, w dniu 8 maja br. nowy Poczet w składzie: Maksymilian Ociepa, Wiktoria Anders, Hanna Siciak, Amelia Polańska i Paulina Ługowska reprezentował naszą Szkołę podczas uroczystości miejskiej upamiętniającej to wydarzenie. Uroczystość rozpoczęła uroczysta Msza św. polowa na Placu Pamięci Narodowej, następnie odczytany został Apel Pamięci i złożone zostały kwiaty przed Pomnikiem Poległym w Obronie Ojczyzny.

Uroczystość organizowana była przez Związek Inwalidów Wojennych RP oraz Urząd Miasta Częstochowy.


 

Joomla templates by a4joomla