Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Welcome, Willkommen, Witajcie !!! Podsumowanie miesiąca języków obcych

maj 2019r.


    Miesiąc maj był w naszej szkole miesiącem języków obcych. Chętni uczniowie pod opieką nauczycieli języków obcych: p. D. Mroczek, p. J. Palacz, p. T. Konieckiego, p M. Kurleto, brali udział w konkursach i quizach z wiedzy na temat języka i kultury krajów niemiecko- i anglojęzycznych: „Quiz Time!”, „Memory Master!”, „Wheel of Fortune!”. Najmłodsi uczestniczyli w zabawach językowych pod opieką p. M. Kurleto podczas pobytu na świetlicy szkolnej, w myśl hasła : „Zaprzyjaźnij się z językiem obcym – przestanie być obcy”.             W konkursie na temat Austrii, Niemiec i Szwajcarii uczestniczyli uczniowie z klas VIII. Zadaniem uczestników było rozwiązanie quizu na temat krajów niemieckojęzycznych korzystając z różnych materiałów np.: przewodników. Stanowisko przygotowano w bibliotece szkolnej. Dla wszystkich przewidziano dyplomy za bardzo dobry i celujący wynik. Spośród najlepszych uczestników quizu wylosowano jednego ucznia do nagrody specjalnej: Zuzanna Klecha z kl. VIII a.


 

Joomla templates by a4joomla