Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizyta w RumuniI

maj 2019r.


     W dniach 27 – 30 maja 2019 roku pani dyrektor Bożena Golachowska oraz nauczycielki języka angielskiego pani Dagmara Mroczek i pani Joanna Palacz wzięły udział w spotkaniu roboczym projektu Energia do życia programu Erasmus+ w Rumunii w mieście Tecuci (czyt. Tekuć) . Nauczyciele pracowali na raportem końcowym projektu, poznawali tradycje i kulturę kraju gospodarza oraz brali udział w konferencji promującej projekt oraz program Erasmus+. To ostatnie już spotkanie z naszymi partnerami z Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Rumunii i Włoch. Wizyta w Rumunii kończy trzyletnią współpracę w oparciu o 4 żywioły.


 

Joomla templates by a4joomla