Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczystość przekazania sztandaru nowym opiekunom

30 kwietnia 2019r.


     We wtorek 30 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się zgodnie z ceremoniałem szkoły uroczystość przekazania sztandaru nowym opiekunom.  

W obecności nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły pani Dyrektor Bożena Golachowska przyjęła ślubowanie od uczniów wchodzących w skład nowego pocztu sztandarowego: Maksymiliana Ociepy,  Pauliny Ługowskiej, Amelii Polańskiej, Anders Wiktorii, Hanny Siciak.

Pani Dyrektor złożyła podziękowania uczniom klas siódmych za opiekę nad sztandarem, reprezentowanie szkoły w uroczystościach miejskich i udział w uroczystościach szkolnych.

Byli to: Daria Krakowska, Bartosz Urbaniak, Natalia Błaszczyk i Marta Pęczek. Mateusz Grzybowski, Martyna Kowalczyk.

Michał Jarząbek i Edyta Krześ.

  

Joomla templates by a4joomla