Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Koszęcina

17 czerwca 2019r.


     17 czerwca 2019r uczniowie kl 1 b i 3a wyjechali do Koszęcina - siedziby Zespołu Pieśni i Tańca ‘’Śląsk”. Zajęcia zaczęły się od zwiedzania zabytkowych wnętrz pałacowych w których mogli obejrzeć pamiątki, nagrody, plakaty oraz zdjęcia archiwalne zespołu. Następnie zaczęły się warsztaty taneczne z solistką zespołu Śląsk. Uczniowie nauczyli się tańca ludowego – Koziorajka. Wiele radości sprawiła możliwość przymierzenia strojów ludowych. To była wspaniała lekcja regionalizmu. Wyjazd zorganizowały p. A. Kulińska i p. Iwona Rachwał.


 

Joomla templates by a4joomla