Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka klasy 3 w Beskidy

3 - 4 czerwca 2019r.


     Uczniowie kl 3a 3- 4 czerwca 2019r.  wyjechali na dwudniową wycieczkę w Beskidy.Zwiedzili wiele ciekawych miejsc. Na początku wjechali kolejką linową na Szyndzielnię. Widok na Beskidy był wspaniały. Następnie oglądali skocznię narciarską im. A. Małysza. Każdy ze skoczkiem zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie, ale należy nadmienić , że nasz mistrz był z czekolady. Drugi dzień to zwiedzanie Leśnego Parku Niespodzianek. Były tam różne gatunki zwierząt oraz  pokazy lotów ptaków drapieżnych. Następnie podziwiali koronki w Koniakowie i słuchali gawędy góralskiej w Istebnej. Dopisywała pogoda i humory. To były wspaniałe lekcje w terenie. Nad wszystkim czuwali opiekunowie p. Iwona Rachwał, p.Renata  Kuśmierska, p.Agata Jałowiecka - Frania.


 

Joomla templates by a4joomla