Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CzUMO – wyjazd do Krasiejowa.

13 maja 2019r.


     W dniu 13 maja 2019 r. odbył się wyjazd do Parku Nauki  i Rozrywki w Krasiejowie. Podczas wyjazdu Młodzi Naukowcy  mieli okazję cofnąć się do czasów prehistorii zwiedzając tunel czasu z wykorzystaniem okularów 3D. Bardzo efektownie z stosując nowoczesne techniki przedstawiono nam historię powstania Wszechświata, naszego Układu Słonecznego oraz umiejscowienie w nim naszej planety- Ziemi. Efekty były rewelacyjne! Zwiedziliśmy również prehistoryczne oceanarium, w który mogliśmy podziwiać pływające w sztucznie stworzonym oceanie zwierzęta podwodne z czasów prehistorii.  Równie wspaniałe na naszej ścieżce edukacyjnej w Krasiejowie było kino emocji 5D. Pokazano „z dreszczykiem strachu” tajemnice podziemne. Mieliśmy okazję wraz tajemniczymi potworkami podziemnymi przemieszczać po ich pełnych emocji ścieżkach.  Na Zakończenie tej wspaniałej ścieżki edukacyjnej zwiedziliśmy Park Nauki i Ewolucji Człowieka przedstawiający życie człowieka prehistorycznego. Jak widać na dołączonych zdjęciach wszyscy bawili się świetnie, a przy okazji wiele się nauczyli.


 

Joomla templates by a4joomla