Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie IV edycji CzUMO

13 czerwca 2019r.


     W dniu 13 czerwca 2019 r. projekt zakończono podsumowując cykl spotkań. Każdy uczestnik CzUMO otrzymał dyplom ukończenia IV edycji. Uczniowie naszej szkoły- Dominika Pędzioch, Zuzanna Klecha, Zuzanna Szerszeń, Dawid Kaim, otrzymali nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie na film pt. „Zajęcia na CzUMO oczami Młodych Naukowców”  GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Po części oficjalnej przeszliśmy na plac przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej, gdzie wzięliśmy udział w pikniku na świeżym powietrzu. Organizatorzy zapewnili nam dobrą zabawę i wiele atrakcji: dmuchańce, trampolina, boisko do street footboolu, malowanie twarzy, wielkie bańki, fotobudka, gry terenowe.

Dziękujemy!- wszystkim pracownikom Politechniki Częstochowskiej, którzy przyczynili się do zorganizowania na naukowej przygody żucia. Dzięki takim osobom mieliśmy wyjątkową okazję, by uczestniczyć w zajęciach, które przybliżyły nam najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a przy okazji rozwijały wyobraźnię, zdolność logicznego myślenia i kreatywność. Co ważne, realizowaliśmy to na uczelni, której studenci zbudowali najlepszy na świecie łazik marsjański wygrywając międzynarodowy konkurs.

Może w niedługiej przyszłości będziemy współpracować już jako studenci  z tak wspaniałymi nauczycielami, których spotkaliśmy podczas zajęć IV edycji Częstochowskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy !!


 

Joomla templates by a4joomla