Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczystości wrześniowe

wrzesień 2019r.


     Wrzesień jest miesiącem nie tylko związanym z rozpoczęciem roku szkolnego, ale i z uroczystościami patriotycznymi. 1 września jak i w latach ubiegłych naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie Pocztu Sztandarowego w uroczystościach miejskich związanych z obchodami 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej na Placu Pamięci Narodowej w Częstochowie.  

     3 września sztandarowi Marcin Kaczmarzyk, Maksymilian Ociepa w asyście Wiktorii Anders, Hanny Siciak, Amelii Polańskiej i Pauliny Ługowskiej wraz z innymi pocztami częstochowskich szkół i delegacji władz oświatowych brali udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020 na Jasnej Górze.


 

Joomla templates by a4joomla