Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego

30 wrzesnia 2019r.


     Pierwszy miesiąc w szkole to oczywiście nowe wyzwania i obowiązki. Odbyły się wybory samorządów klasowych, po nich nadszedł czas na akcję promującą kandydatów do pracy w samorządzie szkolnym. Uczniowie chcący  poświęcić swój czas, energię i pomysły przedstawili plakaty ze swoimi zamierzeniami. Czy zostaną zrealizowane? 30 września odbyły się wybory i największą ilość głosów otrzymała Nina Wiśniewska. Wiceprzewodniczącą została Weronika Musialik. Do samorządu dołączyła także Kaja Staroń.

     Gratulujemy p. Katarzynie Górniak, która została wybrana kolejny raz Rzecznikiem Praw Ucznia SP nr 52.
Zakończyła się kadencja opiekunów SSU p. Lidii Knaś – Wróbel oraz p. Agnieszki Sendereckiej, której ostatnim zadaniem było przeprowadzenie wyborów także na nowych opiekunów samorządu. W wyniku głosowania wyłoniono p. Marię Witusińską oraz p. Jadwigę Grabarczyk, które wspomogą p. Anetę Anzorgę.
Wszystkim wybranym życzymy sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań. W imieniu społeczności szkolnej liczymy na spełnienie obietnic wyborczych.


 

Joomla templates by a4joomla