Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie edukacyjne " O nadziei w Duchu Papieskim"

 16 października 2019r.


      W dniu 16.10.19 roku uczniowie naszej szkoły z klasy  VIII  a  uczestniczyli  w kolejnym działaniu  w ramach projektu - Nadzieja , Zwycięstwo. Było to spotkanie edukacyjne „O nadziei  w Duchu Papieskim”, które odbyło się  w Sali Papieskiej na Jasnej Górze w Częstochowie o godzinie 10.30. Podczas spotkania zaprezentowano mobilną wystawę  fotografii „ Co nam zostało z tamtych dni- Jan Paweł II  na Ziemi Częstochowskiej w 1979 roku”. Podsumowano konkursy. Zaprezentowano również spektakl nagrodzony Grand  Prix w Wojewódzkim Konkursie  Teatralnym poświęcony Karolowi Wojtyle. Gościnnie wystąpiła również Grupa Teatralna „ Pod wiszącym kotem”. Spotkanie stanowiło podsumowanie wszystkich działań  aktywnych uczestników  projektu w obszarze  tematyki papieskiej. W wyjściu edukacyjnym  uczestniczyli uczniowie z klasy  VIII a –Natalia Błaszczyk, Martyna Kowalczyk i Bartosz  Urbaniak pod opieką Pani Barbary Rusinek- Nowak.

Aneta Anzorge

 


 

Joomla templates by a4joomla