Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Halloween’owe Eksperymenty

31 października 2019r.


     W poniedziałek 28 października, grupa projektowa Energii do Życia, spotkała się, by jak co miesiąc promować działania zmierzające do podtrzymania ideii zakończonego projektu programu Erasmus+ wśród społeczności szkolnej. 

Ponieważ ostatni tydzień października to czas, kiedy na lekcjach kulturowych z języka angielskiego przybliżana jest tematyka Halloween, uczniowie klas VI postanowili wykorzystać ją, by przeprowadzić kilka eksperymentów. Przygotowali oni samopompujące się balony, tańczące papierowe duszki oraz cukierkową ferię barw.
Wszystkim uczestnikom warsztaty sprawiły dużo radości.


 

Joomla templates by a4joomla