Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inauguracja 5-tej edycji CzUMO

10 października 2019r.


 

W dniu 10 października 2019 roku odbyła się Inauguracja 5-tej edycji Częstochowskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy. Nasza szkoła też tam była i po raz kolejny rozpoczęła przygodę z odkrywaniem świata nauki. Tym razem przygodę będzie realizowała klasa IIa z wychowawcą mgr Agnieszką Kulińską oraz nauczycielem mgr Renata Kuśmierską.

Podczas Inauguracyjnego spotkania  nasi uczniowie otrzymali indeksy uroczyście wręczone przez p. Rektora oraz p. Dziekan Politechniki Częstochowskiej.

Następnie wysłuchaliśmy wykładu na temat: „Tworzywa sztuczne materiał przyszłości, z którym ostatnio mamy problem”.

Uniwersytet Młodego Odkrywcy to program adresowany do dzieci i młodzieży.  Celem programu jest rozbudzanie ciekawości poznawczej, inspirowanie do twórczego myślenia, rozwijanie zainteresowań i pasji wśród młodzieży. Tematy zajęć realizowanych w ramach projektu to matematyka na wesoło czyli gry i zabawy logiczne.


 

Joomla templates by a4joomla