Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasowanie pierwszoklasisty

14 października 2019r.


     14 października 2019r., zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Wcześniej musieli udowodnić, że posiedli już wiele umiejętności i wiadomości z różnych dziedzin. Pierwszaki sprytnie wykonali zadania i odważnie zaliczyli wszystkie próby. Pani dyrektor Bożena Golachowska nie miała wątpliwości, że wszystkich może pasować na pełnoprawnych uczniów. Na naszą uroczystość przybył Naczelnik Wydziału Edukacji UM w Częstochowie – p. Grzegorz Papalski.  Uroczystość została przygotowana przez wychowawców klas pierwszych: p. Iwonę Rachwał i p. Agnieszkę Krętuś.


 

Joomla templates by a4joomla