Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2019r.


     Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 26 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. W naszej szkole jak co roku uczciliśmy ten dzień. Nasi uczniowie spisali się na medal , przynieśli maskotki, a część z nich była przebrana za misie. Sam pluszowy mis jest symbolem  dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego czego dzieci potrzebują .Samorząd  uczniowski  nagrodził słodyczami   wszystkich  przebranych i tych którzy przynieśli maskotki ,  a cały dzień w szkole spędzaliśmy w otoczeniu pluszowych misiów, z którymi ponownie spotkamy się za rok.

                                                                                                      Aneta Anzorge


 

Joomla templates by a4joomla