Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I sejmik uczniowski

28 listopada 2019r.


     Pierwszy w tym roku szkolnym Sejmik Uczniowski, zorganizowany 28.11.19 przez Samorząd Szkolny, poświęcony był prawom i obowiązkom ucznia. Uroczystą sesję w obecności Pani Dyrektor Bożeny Golachowskiej, otworzyły Marszałkowie Sejmiku: Nina Wiśniewska i Weronika Musialik z kl.6b. Następnie trójki klasowe z klas IV - VIII  podzielone zostały na grupy. Wybierali w nich prawa i obowiazki ucznia , które najlepiej sprawdzają się w szkole oraz wskazywali te, z którymi mają największy kłopot. Te punkty później były przedmiotem większej dyskusji i omówienia. Sejmik współprowadziły opiekunki Samorzadu: p.A. Anzorge, p. M. Witusińska, p. J. Grabarczyk.


 

Joomla templates by a4joomla