Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Magiczne Święta 2019 z TPD

3 grudnia 2019r.


     W tym roku w projekcie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddziału Miejskiego w Częstochowie pt. „ Magiczne Święta 2019” wzięli udział podopieczni Szkolnych Kół TPD z całego miasta. Z naszej szkoły Zespół Wychowawczy wytypował uczniów wchodzących w skład Pocztu Sztandarowego. Udział w projekcie był formą nagrody za wzorowe reprezentowanie Szkoły podczas wszystkich uroczystości szkolnych i miejskich. W dniu 03.12.2019 r. uczniowie: Marcin Kaczmarzyk, Maksymilian Ociepa, Paulina Ługowska, Amelia Polańska, Wiktoria Anders oraz Hanna Siciak brali udział seansie filmowym w kinie studyjnym OKF „ Iluzja” w Częstochowie oraz uczestniczyli w spotkaniu z Mikołajem, od którego otrzymali paczki ze słodyczami. Nagrodę ufundowało Koło TPD przy Szkole Podstawowej nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie.


 

Joomla templates by a4joomla