Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego

27 września 2019r.


W dniu 27.09.2019 r w naszej szkole odbyła się Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego. To sportowe wydarzenie odbywało się pod hasłem "Podejmij wyzwanie" i miało charakter festynu rekreacyjno-sportowego. Klasy rywalizowały ze sobą w kategoriach I-III, IV-VI oraz VII-VIII.  Startujący mieli do pokonania wesołe tory przeszkód, na których musieli się  wykazać umiejętnością pracy w grupie. Ciekawą niespodzianką okazały się konkurencje w których uczniowie mogli podjąć  indywidualne wyzwanie i spróbować swych sił w 5 konkurencjach. Były to: kręcenie hula-hop, skoki przez skakankę, podbijanie piłek, rzuty do celu, bieg w płetwach. Wszyscy doskonale się bawili, a najlepsi zostali nagrodzeni niespodziankami, pucharami i dyplomami.

 


 

Joomla templates by a4joomla