Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oderwani od ziemi

grudzień 2019r.


     W dniach 6 i 11 grudnia uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego uczestniczyli w zajęciach w Parku Trampolin – Stacja Grawitacja. Okazało się, że pomimo późnej pory było bardzo wielu chętnych do udziału w zajęciach.  Był to fajnie spędzony czas. Świetna zabawa, moc atrakcji i wyzwań dla każdego. Okazja do poznania samego siebie, przezwyciężanie własnych lęków, pokonywanie trudności i super kontakt z rówieśnikami  i trenerami.

Następny skok na wiosnę, już teraz zachęcamy do udziału!  Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie transportu.  Poniżej nasza fotorelacja.


 

Joomla templates by a4joomla