Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień bez wulgaryzmów

18 grudnia 2019r.


     W dniu 18 grudnia 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień bez wulgaryzmów. Uczniowie na dużych kartach papieru zastępowali słowa wulgarne zwrotami grzecznościowymi. Z klasy do klasy przechodziły karty ze zwrotami grzecznościowymi. Uczniowie uzupełniali karty i tym samym wspólnie wymyślali zwroty, które powinny być używane na co dzień. Na długiej przerwie na sali gimnastycznej uczniowie odbyli trening zastępowania agresji prowadzony przez Panią pedagog Edytę Krześ i Panią Anetę Anzorge opiekuna samorządu uczniowskiego. Młodzież grała w gry i zabawy ruchowe. Wszyscy mogli się zintegrować i  odprężyć przy wspólnej zabawie.


 

Joomla templates by a4joomla