Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie Wigilijne

20 grudnia 2019r.


     Czas mija tak szybko, że aż trudno w to uwierzyć. Za nami znów kolejna szkolna Wigilia. W tym roku odbyła się ona 20 grudnia 2019 r. Cały dzień był bardzo uroczysty. Wszyscy uczniowie rozpoczęli go klasowymi spotkaniami wigilijnymi, gdzie łamali się opłatkiem. Potem cała społeczność szkoły udała się na salę gimnastyczną, gdzie młodzi aktorzy z Teatru 52 przedstawili opowieść świąteczną o niezwykłym prezencie, która była ich oficjalnym debiutem w naszym szkolnym Teatrze. Nad przygotowaniem aktorów w tym roku czuwała pani Katarzyna Górniak, która obecnie opiekuje się kołem teatralnym. Całość uświetnił nasz szkolny chór pod opieką pani Lidii Jeziorowskiej. Od strony technicznej czuwali nasi uczniowie z klas siódmych. Z pomocną ręką pośpieszyła też pani Agnieszka Senderecka.

     Tradycyjnie, nasza Szkolna Wigilia połączona była z przekazaniem Betlejemskiego Światełka Pokoju. Ta uroczysta chwila nastąpiła po przedstawieniu. Harcerze przekazali całej społeczności lokalnej to niezwykłe „Światło, które daje moc” przez ręce druhny Iwony Orman oraz druha Bogdana Gizy, naszego wieloletniego Przyjaciela Szkoły. Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia, po czym przekazała dalej to światło na ręce zaproszonych gości i rozeszliśmy się do domów, aby tam kontynuować przygotowanie do Narodzin Dzieciątka Bożego. Wszystkim życzymy wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Do zobaczenia!


 

Joomla templates by a4joomla