Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rajd "PIECZENIE ZIEMNIAKA"

październik 2019r.


      W tym roku szkolnym wystartowaliśmy 5 października 2019 roku na szlak Rajdu „Pieczenie ziemniaka”.  Najpierw ruszyliśmy pociągiem do Korwinowa , a potem pieszo około 10 km do Olsztyna.  Kilkunastu uczniów z klas 5-7 pokonało trasę bez problemów. Po drodze czekały na nas atrakcje, poznawaliśmy różne gatunki grzybów, mieliśmy okazję kibicować  zawodnikom w wyścigu rowerowym.  Na mecie rajdu czekała nas loteria fantowa, pieczenie kiełbasek i konkursy sprawnościowe.  Za miesiąc kolejny rajd na który już dzisiaj zapraszamy nasze koleżanki i kolegów.


 

Joomla templates by a4joomla