Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego

15 września 2017r.


     W dniu 15 września odbyła się uroczysta Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2017/2018.  Jak co roku nieodłącznymi elementami było zapoznanie i przybliżenie uczniom ceremoniału olimpijskiego. W asyście uczniów nastąpiło wprowadzenie flagi olimpijskiej przy dźwiękach hymnu sportowego i wciągnięcie na maszt. Ważnym punktem było zapalenie znicza olimpijskiego przez Wiktora Labochę ucznia klasy 6a,  który osiągnął najlepsze wyniki sportowe w minionym roku szkolnym. Podczas ceremonii otwarcia Szkolnych Igrzysk Sportowych o Puchar Dyrektora Szkoły wszyscy uczniowie złożyli sportowe ślubowanie, po którym wraz z nauczycielami wzięli udział w zmaganiach sportowych na wyznaczonych stanowiskach.  

W kategorii klas I-IV wyniki końcowe przedstawia się następująco: I miejsce zajęła klasa 4b, II miejsce klasa 3c, III miejsce klasa 4a, IV miejsce klasa4c, V miejsce klasa 1b, VI miejsce klasa 1a, VII miejsce klasa 3b, VIII miejsce klasa 3a, IX miejsce klasa 2a.

W kategorii klas V-VII i Gimnazjum  zwyciężyli: : I miejsce zajęła klasa 7b, II miejsce klasa 2G, III miejsce klasa 7a, IV miejsce klasa 5b, V miejsce klasa 6a, VI miejsce klasa 5a, VII miejsce klasa 3G, VIII miejsce klasa 6b

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczniom, sportowej i koleżeńskiej rywalizacji.


 

 

Dodatkowe informacje