Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody rugby w Bytomiu.

wrzesień 2017r.


     Kolejne zawody RUGBY Tag za nami. Tym razem startowaliśmy w Mistrzostwach  Śląska Szkół Podstawowych Rugby Tag. Impreza odbyła się w dniu 22.09.2017 roku na terenie Ośrodka Sportowego Nadzieja Bytom. W rywalizacji wzięło udział 29 drużyn z województwa śląskiego, m.in. z Sosnowca, Bytomia i Częstochowy. Turniej rozegrano w przyjaznej i sportowej atmosferze, wszyscy uczestniczący w  mistrzostwach otrzymali słodkie  upominki, na najlepsze drużyny  czekały puchary i okolicznościowe medale. Z naszej szkoły wystartowały dwie drużyny w kategorii klas czwartych i szóstych. Oba zespoły spisały się wspaniale zajmując w swoich kategoriach III miejsca.

W kategorii klas czwartych startowali: Wiktor Chwat, Daria Ziółkowska, Milena Wesołowska, Mikołaj Kott, Szymon Zwolski - wszyscy z klasy 4a; Oskar Lewicki z kl.4b, Milena Sówka, Kornelia Polańska, Lena Nieckarz. Drużynę podczas zawodów prowadziła pani Małgorzata Grajcar.

W kategorii klas szóstych szkołę reprezentowali: Zuzanna Goliniewska kl. 6b,  Adrian Lewandowski kl. 6a, Krystian Głowacki z kl. 5a, Wiktoria Anders, Hania Siciak, Kacper Bator i Adam Błaszczyk - wszyscy z kl. 5b. Drużyny do zawodów przygotował pan Sławomir Fujarski.


Dodatkowe informacje