Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Śląska Szkolnej Ligi RugbyTag

1 grudnia 2017r.


      W dniu 1.12.2017r w Bytomiu odbyły się  Mistrzostwa Śląska Szkolnej Ligi RugbyTag Szkół Podstawowych dla klas IV, V, VI. Z naszej szkoły uczniowie startowali we wszystkich kategoriach. Rywalizowali oni z rówieśnikami ze szkół z Bytomia, Rudy Śląskiej oraz Częstochowy,osiągając wysokie wyniki:

I miejsce  w kategorii klas IV

W kategorii klas czwartychszkołę reprezentowali: Wiktor Chwat, Mikołaj Kott, Mateusz Dyndał, Szymon Zwolski, Leon Mazur - wszyscy z klasy 4a; Oskar Lewickii Kacper Wawrzyńczak z kl.4b, Milena Sówka, Kornelia Polańska, Lena Nieckarz.

II miejsce  w kategorii klas V

W kategorii klas piątych szkołę reprezentowali: Wiktoria Anders, Hania Siciak, Kacper Bator, Adam Błaszczyk i Adam Tomaszek - wszyscy z kl. 5b.

II miejsce  w kategorii klas VI

W kategorii klas szóstych szkołę reprezentowali: Zuzanna Goliniewska i Daria Krakowska zkl. 6b,  Adrian Lewandowski i Alan Korek z kl. 6a oraz  Nikolas Korek z klasy 4b.

Drużyna klas czwartych reprezentować będzie Śląsk w Turnieju Ogólnopolskim Szkolnej Ligi Rugby Tag w Łodzi.

Opiekunami drużyny podczas zawodów był pan Sławomir Fujarski i pani Małgorzata Grajcar.

Gratulujemy ! Życzymy udanego startu i miłej sportowej rywalizacji!


Dodatkowe informacje