Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Noc sportowa

8 grudnia 2017r.


     W dniu 8 grudnia 2017 r w ramach CARS odbyły się w naszej szkole nocne rozgrywki sportowe.W akcji wzięło udział 40 uczniów z klas IV-VII.Dzieci integrowały się ze sobą biorąc udział w rozgrywkach w Unihokeja, 2 ognie, wyścigach rzędów oraz w konkursie rzutów do kosza.Dziękujemy pani Kamili Kwandrans za super przeprowadzone zajęcia z Zumby podczas których wszyscy świetnie się bawili.Dodatkowo klasy młodsze brały udział w zajęciach z treningu zastępowania agresji, które prowadziła pani pedagog. Dzieci dostały upominki za udział w rozgrywkach.Zjadły też pyszną kolację przygotowaną przez mamy z klasy Vb.Dziękujemy paniom:Dorocie Anders, Monice Frani,Justynie Kaczmarzyk.Opiekę nad uczniami sprawowali pani dyrektor Bożena Golachowska, pani pedagog Edyta Krześ, nauczyciele wychowania fizycznego pani Małgorzata Grajcar, pan Sławomir Fujarski oraz pani Lidia Knaś-Wróbel.


Dodatkowe informacje