Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Turniej Finałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag Szkół Podstawowych.

6 grudnia 2017r.


     Drużyna klas czwartych startowała w dniu 6.12.2017 roku  w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym Szkolnej Ligi Rugby Tag w Łodzi. Poziom turnieju był bardzo wysoki. W każdej kategorii startowało dziewięć szkół. Rywalizację ukończyliśmy na VI miejscu. Była to dla nas możliwość skonfrontowania się i grania z najlepszymi drużynami z Polski. Zyskaliśmy nowe umiejętności i doświadczenie turniejowe, które z pewnością wykorzystamy w przyszłości.

W kategorii klas czwartych szkołę reprezentowali: Wiktor Chwat, Mikołaj Kott, Mateusz Dyndał, Leon Mazur - wszyscy z klasy 4a; Nikolas Korek, Oskar Lewicki z kl.4b, Milena Sówka z klasy 3b, Kornelia Polańska z klasy 3a.

Opiekunem drużyny podczas zawodów była pani Małgorzata Grajcar. Gratulujemy ! Życzymy udanego startu i miłej sportowej rywalizacji!


Dodatkowe informacje