Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs 5 Milionów

17 kwietnia 2015r.

   W kwietniu startowaliśmy w Konkursie gier i zabaw ruchowych pod nazwą   „Konkurs 5 Milionów.”

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Musialak Weronika  kl.1b, Ziółkowska Daria 1a, Krawczyk Kinga 1c, Boleń Alicja 2a, Nikola Skorupska 2a, Nikola Strusińska 2a, Daria Krakowska 3b, Alicja Zając 3b, Pęczek Marta 3a, Szerszeń Zuzanna 4a, Kalynowycz Kateryna 4a, Marczak Klaudia 4b.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Kott Mikołaj klasa 1a, Dyndał Mateusz 1a, Chwat Wiktor 1a, Niedbała Jan 2a, Kaczmarzyk Marcin 2b,Ociepa Maksymilian 2b, Skóra Mikołaj 3b, Bejm Marcel 3b, Marczak Hubert 3b, Szerszeń Emil 4a, Szczerba Kacper 4b, Ludwikowski Mateusz 4b.

Pojedynek drużyn szkolnych był niezwykle wyrównany. Po zaciętej, sportowej rywalizacji obie nasze drużyny zajęły III miejsca. Gratulujemy pierwszych startów.