Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Igrzyska Miejskie Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

9 września 2015r.

     We wrześniu, w naszej szkole miały  miejsce Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej chłopców. Nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie na każdym etapie rozgrywek. Ostatecznie zajęliśmy VIII  miejsce wśród 27 startujących częstochowskich „podstawówek.”

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Bartosz Paliwoda (kapitan), Oskar Wnuczek, Patryk Podkalicki, Fabian Ziółkowski, Mikołaj Skóra, Emil Szerszeń, Mateusz Ludwikowski, Kacper Szczerba, Jan Dyndał. Większość naszej drużyny  to uczniowie klas czwartych i piątych. Start w tych zawodach pozwolił nam zdobyć nowe doświadczenia. Myślę, że w następnym roku to z pewnością zaprocentuje. 

Opiekunem drużyny jest pan Sławomir Fujarski.                         

                                                                  autor: Jan Dyndał klasa 5a