Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rugby - stadion narodowy

Mini Puchar Świata w Rugby TAG – 13.10. 2015 r.

             13 października 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbył się Turniej Rugby Tag "Mini Puchar Świata". 20 drużyn szkolnych wylosowało nazwę państwa uczestniczącego w Pucharze Świata i zostało podzielonych na cztery grupy eliminacyjne. Uczniowie naszej szkoły wystąpili jako Francja w grupie D.

Wyniki eliminacji:

Grupa D: Irlandia - Kanada 0:2, Francja - Włochy 4:2, Francja - Rumunia 7:0, Włochy - Kanada 0:4, Irlandia - Rumunia 4:1, Francja - Kanada 2:4, Irlandia - Włochy 0:2, Kanada - Rumunia 6:0, Włochy - Rumunia 4:1, Francja - Irlandia 3:2.

Kolejność: 1.Kanada; 2.Francja; 3.Włochy; 4.Irlandia; 5.Rumunia

Ćwierćfinały:

Walia - Szkocja 2:1

Japonia - Anglia 0:3

Tonga - Francja 4:3

Kanada - Namibia 2:1 (1:1) dogrywka

Klasyfikacja końcowa „Mini Pucharu Świata”

1.Walia  (SP Kasinka Mała)

2.Kanada (SP Lubień)

3.Tonga  (SP nr 54 Łódź)

4.Anglia  (SP Czeczewo)

5.Szkocja (SP nr 58 Łódź)

6.Namibia (SP nr 1 Kurowice)

7.Francja (SP nr 52 Częstochowa)

8.Japonia (SP nr 2 Lubomierz)

 

Naszą szkołę reprezentowali:

Natalia Sówka, Iza Norberczyk, Zuzanna Szerszeń, Bartosz Paliwoda, Patryk Podkalicki, Dawid Starczewski, Oskar Wnuczek, Dominik Kott, Emil Szerszeń, Stanisław Golis.

Opiekun mgr Sławomir Fujarski

Gratulujemy!!!

http://pzrugby.pl/galeria/MiniPucharSwiata2015,83

http://pzrugby.pl/news/aktualnosc/WaliawygralaMiniPucharuSwiata,1526