Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Igrzyska Miejskie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych biegach przełajowych

30 września 2015r.

     W dniu 30.09.2015 roku startowaliśmy w Igrzyskach Miejskich Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych biegach przełajowych.

W zawodach tych zajęliśmy wysokie V miejsce w kategorii dziewcząt i XI miejsce w kategorii chłopców. Wiemy, że potrafimy biegać, zdobyliśmy doświadczenie i w przyszłym roku zawalczymy o więcej. Na uwagę zasługuje fakt, że oprócz najstarszych naszych reprezentantów, w zawodach wystartowali również uczniowie z klas piątych i czwartych.

Nasza szkołę reprezentowali: Natalia Sówka, Iza Norberczyk , Julia Lepiarz, Zuzanna Szerszeń, Kateryna Kalynowycz, Klaudia Marczak, Emil Szerszeń, Kacper Szczerba, Stanisław Golis, Mateusz Ludwikowski, Nadian Nowicki, Patryk Podkalicki.

Opiekunem drużyn byli: Małgorzata Grajcar i Sławomir Fujarski.